Kodėl medinės durys perkamiausias produktas šiais metais?

Medinės durysKadangi Lietuvoje namų ir būtų pardavimas ženkliai didėja, todėl suprantama, kad labai daug gyventojų ieško kur galima būtų nusipirkti vidaus duris. Juk kiekvienas norime, kad namuose būtų gražu ir jauku. Siekiant sukurti jaukius namus reikia pasirūpinti, kad tiek langai, tiek durys būtų aukščiausios kokybės. Kiekvienas klientas gali lengvai peržiūrėti įmonių internetines svetaines ir čia susirasti labiausiai patinkantį durų dizainą. Vidaus durys pirmiausia turi būti patogios naudojimui. Nemaža dalis žmonių daro klaida, kuomet ieško kažko pigaus. Geri daiktai retai parduodami pigiai. Tai gali būti nebent akcija ar išpardavimas. Norėdami žinoti, kiek realiai kainuoja geros medinės durys turite skambinti į įmones ir konsultuotis. Per kelias valandas galite sužinoti daug naudingos informacijos. Tai padaryti nėra sudėtinga. Natūralu, kad medinės durys turi kainuoti daugiau, nei plastikinės. Tačiau ar gi kambariuose montuosite plastikines duris? Dažniausiai klientai renkasi tarp gryno medžio durų ir iš medžių drožlių plokštės pagamintų durų. Skirtumas kainoje, tačiau labai dažnai išvaizda atrodo panašiai. Jeigu nesate ekspertai sunkiai suprasti iš ko pagaminto durys. Kitas labai svarbus momentas yra tai, kad ar gi labai svarbu kokia durų struktūra? Jeigu pigios durys tarnauja ilgus metus, kodėl nepirkti tokių durų?

Vilniuje ar Kaune? Kur pirkti medines duris?

Toliau skaityti „Kodėl medinės durys perkamiausias produktas šiais metais?”

Kokios automobilio detalės dažniausiai sukelia problemų?

Naudotos automobilių dalysLengvasis automobilis seniai jau ne prabangos prekė, todėl jų pirkimai kiekvienais metais didėja. Lietuvoje dažniausiai perkami ne nauji, o naudoti automobiliai, todėl, kai transporto priemonė sugenda, tampa aktualios naudotos automobilių dalys. Kokie dažniausi gedimai ir kokios dalys keičiamos?

Vienas iš dažniausių gedimų – vairo kolonėlė. Jei jau sugedo ši automobilio dalis, tai remontas gali atsieiti išties labai brangiai. Kitas dažnas gedimas susijęs su greičių dėže. Jei tai automatinė pavarų dėžė, tai remontas papuola į vieną iš brangiausių sąrašą. Taip pat nemažai kainuoja ir sankabos su smagračiu keitimas. Visų gedimų net neverta vardinti, tačiau dauguma iš jų kainuos tikrai nemažai. Tuo galite įsitikinti peržiūrėję naujų detalių kainas. Štai dėl šios priežasties dauguma automobilių savininkų ieško kaip sutaupyti ir pradeda ieškoti naudotų.

Kartais galime išgirsti, kad neverta pirkti naudotų dalių. Tai girdėjo tikrai labai daug žmonių, tačiau reikia pasakyti, kad tai nėra tiesa. Visų pirma – didžiausias naudotų detalių privalumas yra žema kaina palyginus su naujų. Įsigyti automobilį ir jį remontuoti tikrai menkas malonumas kalbant pinigine prasme. Kartais tai gali būti net gi labai didelės išlaidos. Kainuoja ne tik detalės, bet ir jų keitimo bei remonto paslaugos. Viską sudėjus gaunama labai didelė suma. Taigi, ieškodami naudotų detalių daugelis tikisi sutaupyti. Kitas didelis privalumas susijęs su tam tikrų detalių paieška, kai reikia rasti detales skirtas jau negaminamiems modeliams. Rasti tinkamą naują gali būti labai keblu, o štai surasti naudotą tokio modelio automobilį ir nupirkti reikiamą detalę bus kur kas paprasčiau. Kitas privalumas – laikas. Kartais net nesusimąstome, kad sugedus tam tikrai automobilio detalei ir užsakant naują, tenka ilgai laukti. Labai dažnai laukti reikia itin ilgai. Užsakymas užtrunka dėl to, kad detalė užsakoma, o jos nėra Lietuvoje. Tuomet tenka laukti, kol užsakymas bus vykdomas ir detalė bus pristatyta į Lietuvą. Kai perkama naudota detalė viskas vyksta kitaip. Jums tereikia nuvykti ar paskambinti į naudotų automobilių detalių pardavimo vietą ir pasiteirauti ar yra reikiama dalis. Beliks tik sumokėti pinigus ir pasiimti detalę.

Toliau skaityti „Kokios automobilio detalės dažniausiai sukelia problemų?”