Kiek kainuoja šilumos siurbliai?

Oras orasJeigu norite, kad Jūsų namuose visus metus oras būtų puikus – tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra oras oras šilumos siurbliai, kurie puikiai tinka ne tik naujos, tačiau ir senos statybos namuose.

Svarbiausia, kad šiuo metu sistemos kainos vis labiau krenta, tačiau kokybė išlieka tokia pat puiki. Papildoma nauda, kad valstybė suteikia galimybę gauti dalinį ir net pilną finansavimą, kuris leis Jums mėgautis šiltu namų klimatu be didelio vargo ir be didelių finansinių investicijų.

Kainos ribos yra labai plačios

Sunku nusakyti kainas, kadangi jos ribos tikrai labai plačios. pirmiausia kinta kiekvieno žmogaus poreikiai, o paskui ir namo charakteristikos. Juk kuo plotas yra didesnis – tuo ir galingesnis šilumos siurblys yra reikalingas. Tai dažniausiai lemia didesnę jo kainą, tačiau toks priderinimas yra būtinas. Paprasčiausiai jeigu bus perkamas per mažai galingas siurblys, kuris nebus gebus aptarnauti konkretaus dydžio patalpų, deja, jis ims kur kas daugiau energijos ir tokiu atveju visi ekologiškumo aspektai bus neįgyvendinami.

Investicija visam gyvenimui

Toliau skaityti „Kiek kainuoja šilumos siurbliai?”