5 geriausi plaukų produktų prekių ženklai, kuriuos turėtumėte įsigyti

PlaukaiJau daugelį metų žinome, kad puikūs plaukai atsiranda naudojant tinkamus produktus. Bet ar žinojote, kad skirtingų tipų plaukai skirtingai reaguoja į skirtingas plaukų priežiūros priemones? Daugelis žmonių mano, kad visi garbanoti plaukai yra vienodi, tačiau taip nebūtinai yra. Nors vienos garbanos labiau linkusios lūžinėti nei kitos, yra daugybė skirtingų būdų, kaip žmogus gali turėti tiesius ar banguotus plaukus ir vis tiek turėti fantastiškas garbanas. Plaukų kokybė turi įtakos tam, kaip gerai jie reaguoja į skirtingus produktus. Jei norite, kad per mėnesį jūsų garbanos ir apimtis labai pagerėtų, prieš bandydami šį metodą bent šešis mėnesius turėtumėte vengti naudoti karščio pagrindu veikiančias plaukų formavimo priemones, tokias kaip tiesintuvai ir garbanojimo žnyplės. Nors šiluminis stilius yra laikinas ir ne visiems patartinas, jis daro stebuklus tiems, kurių garbanos ypač atsparios arba nevaldomos. Skaitykite toliau ir sužinokite, kurie iš šių 5 geriausių plaukų produktų prekės ženklų geriausiai tinka jums!

Plaukų priežiūros priemonės garbanoms

Jei turite garbanotus plaukus, jums pasisekė. Garbanoti plaukai gerai reaguoja į produktus, kurie suteikia plaukams švelnumo, blizgesio ir sveikumo. Štai kodėl tokie produktai kaip "Shein's Restorative Cream" ir "Saturday Night's Best Dry Shampoo" yra tokie populiarūs tarp garbanotų merginų. Įrodyta, kad šie du produktai suteikia mūsų plaukams pilną, sveiką kūną, todėl jie atrodo ir jaučiasi storesni ir stipresni. Jei ieškote biudžetui palankesnio varianto, taip pat rekomenduojame kokosų aliejų kaip puikią plaukų priemonę garbanotiems plaukams. Šis aliejus veikia kaip giliai drėkinanti, drėkinanti ir kondicionuojanti priemonė jūsų plaukams, todėl jie tampa sveiki, švelnūs ir lengvai valdomi. Plaukai turi būti prižiūrėti ir tam reikalingos profesionalios priemonės.

Šilumą nustatančios plaukų formavimo priemonės

Jei ieškote produkto, kuris užtikrintų apsaugą nuo karščio, mes jums padėsime. Mėgstame plaukų laką, kurio sudėtyje yra poliuretano, kuris veikia kaip apsauga nuo karščio ir padės jūsų garbanoms išlikti, kai jas nuleisite. Jei turite ribotą biudžetą ir norite paaukoti dalį stiliaus ir apimties, kuriuos suteikia stiprus aerozolinis plaukų lakas, tuomet verta rinktis plaukų tiesintuvą. Mums patinka tiesintuvai su keraminėmis arba turmalino plokštelėmis, kurios lengvai įkaista iki 450 °F ir kondicionuoja plaukus, neapsunkindamos plaukų PSA (valo, seksualiai skonio ir purvo).

Drėkinamosios plaukų formavimo priemonės

Jei esate drėgmę mėgstanti mergina, turime jums naujienų. Jūsų garbanoms taip pat reikia drėgmės! Kirpimus, matus ir bet kokią žalą galima pašalinti giluminiu kondicionieriumi, kad jūsų garbanos atrodytų sveikos ir blizgančios. Rekomenduojame "Herbal Hair Care" liniją ir šiam darbui skirtą gilųjį kondicionierių "Bamboo Deep Conditioner". Įrodyta, kad abu produktai padidina drėgmės kiekį plaukuose, todėl jūsų garbanos išlieka sveikos ir laimingos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *