Gėlės nuotakai. Kokias pasirinkti?

Daugeliui moterų vestuvės yra pati gražiausia šventė, kurios metu norisi, kad viskas iki mažiausių smulkmenų būtų taip, kaip labiausiai patinka jaunajai. Net ir gėlės – labai svarbus elementas. Tai yra simbolis, kuris parodo, jog vestuvės ir gyvenimas yra gyvi, gražūs, nuotaikingi.

Renkantis puokštes reikia įvertinti labai daug smulkmenų. Žinoma, geriausia yra tartis su floristu, kuris geriausiai išmano tendencijas bei galimus poreikius.

Patogu, kad šiais laikais egzistuoja tokia paslauga kaip geliu pristatymas Kaune ir kituose šalies miestuose. Tuomet vestuvių dieną nereikia sukti dėl gėlių prisiėmimo. Belieka tik nuspręsti – kokios Jums labiausiai patinka.

  1. Kuo daugiau dėmesio reikia skirti spalvoms. Balta – tikrai nėra vienintelė. Aki kurie renkasi ir labai ryškių spalvų puokštes. Tačiau jeigu norite išlikti klasikos ribose – tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra pasteliniai atspalviai. Ir žydra, ir rausva. Čia jau galimybės labai įvairios, tad geriausia yra tartis su specialistais, kurie prekiauja gėlėmis.
  2. Visada geriau yra rinktis mažesnes puokštės. Taip, kai kurioms patinka labai masyvios, tačiau siūlome nepamiršti to, kad kur kas geriau yra rinktis mažesnes, kurios neužgožia Jūsų suknelės bei kitų akcentų. Juk dažniausiai puokštė gėlių yra tik vienas iš daugelio simbolių, o ne pats svarbiausias.
  3. Taip pat siūlome geriau rinktis tokias, kuriose komponuojama kuo mažiau blizgučių ir kitų akcentų, kurie traukia akis. Tiesiog per vestuves geriausia rinktis tokias puokštes, kuriose svarbiausia yra gėlės, o ne kiti jose komponuojami atributai.
  4. Kadangi tai dažniausiai yra ta puokštė, kuri metama per petį ritualo metu – visada geriausia rinktis tokią, kuri neturi jokių aštrių spyglių ir panašiai. Juk nesinori užgauti kitų merginų, kurios bus Jūsų šventėje, tiesa?
  5. Puokštė visada turėtų būti derinama prie suknelės bei kitų akcentų, kurie bus dėvimi. Dažniausiai floristai patys pasirūpina, kad būtų suderintos smulkmenos. Dėl to geriausia yra pasakyti, kokia bus puokštė ir pagal bus priderinama konkreti suknelė, kuri tikrai, esame tikri, kad išlaikys harmoniją.

Gėlės yra gyvenimo grožis, tad natūralu, kad per vestuves ieškoma tobulų, tokių, kurios iki mažiausių smulkmenų atitinka jaunųjų poreikius. Tai yra nuostabu. Gera, kad rinktis taip paprasta ir gera, kad šiuo metu pasiūla yra tokia įvairi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *