Ką tikrai reikia žinoti apie kūdikių produktus?

VaikaiKai tampate naujais tėvais, gali atrodyti, kad yra milijonas kūdikių gaminių, kurių visos funkcijos ir ypatybės skiriasi. Kurie iš jų palengvins jūsų gyvenimą? Kurie iš jų yra tik rinkodaros triukai, kurie iš tikrųjų neveikia? Kiek reikia išleisti, kad gautumėte tai, ko jums reikia? Kuriais prekių ženklais turėtumėte pasitikėti? Tai labai pagrįsti klausimai, kuriuos gali užduoti kiekvienas iš tėvų, svarstydamas, kaip aprūpinti naujagimio kambarį. Aplink naujuosius tėvus tiek daug triukšmo ir rinkodaros, kad gali būti sunku prasibrauti pro painiavą ir rasti tikrus sprendimus. Be to, tai nemažos investicijos, jei planuojate įsigyti viską, pradedant darželio komplektu, automobiline kėdute, vežimėliu ir kt. Laimei, atlikus šiek tiek tyrimų, pasiruošimo ir apsvarsčius, ko iš tikrųjų reikės jūsų vaikui, kai jis iš naujagimio taps mažyliu, taip pat pasinaudojus ekspertų patarimais, tinkamų kūdikių prekių pirkimas jūsų šeimai nebus toks sunkus ar keliantis stresą. Plačiau: https://cuculis.lt puslapyje.

Kuo skiriasi sandauga nuo funkcijos? Kad suprastumėte skirtingus kūdikiams skirtų gaminių tipus, turite suprasti skirtumą tarp gaminio ir funkcijos. Pavyzdžiui, kūdikio maitinimo kėdutės gaminys gali būti konkretaus prekės ženklo, modelio ar dizaino maitinimo kėdutė. Tačiau jos funkcija – užtikrinti saugią ir stabilią vietą, kurioje kūdikis galėtų sėdėti valgydamas maistą kartu su kitais šeimos nariais. Kūdikių vežimėlio gaminys yra konkretus vežimėlio dizainas ir modelis. Jo funkcija – užtikrinti saugią ir patikimą vietą kūdikiui pasivaikščiojimo metu. Automobilinės kėdutės gaminys yra prekės ženklas, dizainas ir modelis, o funkcija – užtikrinti saugią, patikimą vietą, kurioje jūsų vaikas galėtų sėdėti keliaudamas automobiliu.

Kiek turėtumėte išleisti kūdikių prekėms? Kaip ir daugeliu kitų šiuolaikinio gyvenimo aspektų, perkant kūdikių gaminius lengva išleisti per daug pinigų. Nors kai kurių prekių kaina yra gerokai didesnė, yra ir labai brangių gaminių, kurie, palyginti su pigesnėmis alternatyvomis, nesuteikia didelės pridėtinės vertės. Apskritai rekomenduojama nustatyti būtiniausių kūdikiui reikalingų prekių biudžetą ir jo laikytis. Neleiskite sau pasimėgauti naujausiais ir geriausiais (ir brangiausiais) kūdikių produktais, nes galite išsiversti su daug mažesnėmis išlaidomis. Jei yra pigesnių alternatyvų, kurios atliks tą patį darbą, galite sutaupyti pinigų pirkdami šias prekes. Taip pat galite sutaupyti pinigų kūdikių prekėms pirkdami naudotus daiktus. Pavyzdžiui, naudotų automobilinių kėdučių, vežimėlių, lovyčių ir vaikų kambario baldų galite įsigyti iš kitų tėvų arba internetinėse perpardavimo parduotuvėse, pavyzdžiui, "Craigslist" ir "Facebook" turguje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *