Kaip išrinkti gimtadienio gėles

Gėlės internetuGimtadienis gali būti pati smagiausia šventė, jeigu https://memeliogeles.lt padės sukurti tą jaukumo, kurio ir reikia per kiekvienas šventes. Kas gi tas jaukumas? Tai dekoracijos, grožis ir gera nuotaika. O kokios dekoracijos gražiausios gimtadieniui? Tos, kurios susijusios su gimimu ir gyvybe. Kitaip tariant – gyvos gėlės, gyvi stebuklai. Tačiau kaip jas pasirinkti gimtadieniui?

Gimtadienio dekoras

Gražių idėjų šventės vietos dekoravimui galima rasti pas pačius gėlių pardavėjus: https://memeliogeles.lt/kategorija/geles-dezuteje. Tačiau svarbu yra ir mokėti pasinaudoti ta šventės privilegija ir tiesiog ne iš karto pulti viską pirkti, o pasistengti pirmiau apmąstyti, kas galėtų būti vienijanti idėja. Puošybai verta naudoti gėles, kurios ilgiau išsilaiko nenuvytusios. Tai klasikinės rožės, kitos kietesnės gėlės. Bijūnai, pavyzdžiui, nors ir yra nuostabūs, tačiau labai greitai nuvysta. Dirbtinės gėlės daug kam kelia siaubą, nes gėlių prasmė ir yra jų gyvybėje, jų nuostabiame grožyje, atsirandančiame tiesiog akimirkoje. Todėl gėlės šventei turi būti gyvos. Reikia pasirinkti, kur statysite puokštes, kur jas merksite, kur bus gėlės vazose ir pan. Derinkite spalvas. Visada gražiai atrodo gėlės, suderintos tarpusavyje. Gražiai dera priešingos spalvos (spalvų skalėje). Taip pat vienos spalvos tonų variacijos. Arba derinys, kuomet prie baltos arba prie juodos spalvos priderinamos įvairios kitos spalvos.

Kaip rinktis puokštę švenčiančiajam

Puokštė, kurią dovanosite – tai didesnė fantazijos laisvė. Mat puošiant pačią vietą, tenka viską daryti taip, kad gerai derėtų tarpusavyje. Tačiau tada, kai renkame tik vieną puokštę, susitelkiame į jos grožį. Į žiedų jos viduje derinį. Ta puokštė tampa svarbia, ir nereikia galvoti, ar gėlės derės prie dekoro, ar ilgai išsilaikys ir pan.

Galima vadovautis keletu pagrindinių taisyklių:

  • Nedovanokite lyginio gėlių skaičiaus, nes tai ne gyvybės, o mirties simbolika. Taip yra nuo senų laikų ir net jeigu jubiliatas tuo netiki, vis tiek gali būti kažkiek nemalonu.
  • Nedovanokite negyvų gėlių, nes vėl gijos neturi tiek sąsajų su gyvybe, kiek jų turi gyvos gėlės.
  • Jeigu gimtadienio proga sveikinate darbe, kelionėje, koncerte – ieškokite tokio gėlių varianto, kuris nenuvystų gėlę ilgai tiesiog laikant delne. Tai gali būti gėlės dėžutėje ar vazonėlyje, be to, jos neturėtų būti per didelės ir neturėtų trukdyti judėti.
  • Dovanokite tik tokias gėles, kurios būtų gražios jums patiems, nes tuomet su jomis perduosite ir gerąją energiją, savo meilę.

Viena mintis apie „Kaip išrinkti gimtadienio gėles“

  1. Dažniausiai perkantysis gėles labiau sureikšmina šį veiksmą, nei gaunantis. Juk svarbiausia – dėmesys, koks skirtumas, kokios gėlės. Žinoma, maloniau gauti patinkančias. Visai kitaip su pačia dovana, gaila, kai dovana nepatinka, nors ir žmogus parodo kitaip, bet jei liks nenaudojama, tai geriau nedovanoti nieko. Iš universalių dovanų – auskarai su deimantukais ir panašūs dirbiniai – neįmanoma, kad nepatiktų puoštis mėgstančioms moterims, vyrams diržai ir piniginės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *