Kambario durys: kas svarbu?

Kambario durys ne tik atskiria patalpas namų viduje, bet ir kuria interjerą. Norėdami pasirinkti tinkamas duris, pirkėjai dažnai kelia įvairius klausimus. Apsilankykite šioje https://www.kambariodurys.lt interneto svetainėje ir sužinokite daugiau apie galimus durų pasirinkimus. Ką svarbu žinoti apie durų pasirinkimą?

Rudos durysŠiuo metu yra daug durų rūšių, kurias įsigykite čia. Tam, kad būtų lengviau pasirinkti, galima aptarti kai kurias iš jų. Pavyzdžiui, laminuotos durys gali būti geras pasirinkimas dėl kainos, grožio ir sandaros. Jų yra labai daug modelių ir rinktis pirkėjams tikrai bus iš ko. Tiesa, jos nėra tokios atsparios mechaniniam poveikiui, kaip to norėtų daugelis pirkėjų. Jeigu jos bus apgadintos, tai jas bus sunku restauruoti, nei, tarkim, faneruotas duris. Kitas galimas pasirinkimas yra iš medžio masyvo. Didžiausias jų privalumas yra ilgaamžiškumas. Be to, jų paviršių galima atnaujinti ar perdažyti. Tiesa, jos kainuoja nepigiai ir tai yra didelis trūkumas daugeliui pirkėjų. Pavyzdžiui, brangiausios yra ąžuolo ir uosio durys. Beje, reikia žinoti, kad jos dažnai gaminamos pagal individualius užsakymus, todėl durų parduotuvėse galite tokių durų nepamatyti. Jeigu norite medžio masyvo durų, tačiau ne tokio brangaus varianto, tai siūloma rinktis tokias duris, kurios gaminamos iš spygliuočių medienos. Šiuo metu populiarios yra faneruotos durys, kurias įsigykite čia. Tai durys, kuomet durų pagrindas apklijuojamas medienos lukštu naudojant specialų karštą presą. Jos kainuoja vidutiniškai ir tai taip pat lemia jų populiarumą. Taip pat reikia žinoti, kad jų yra skirtingų kainų ne tik dėl modelių ar gamintojų, bet ir dėl to, kuo jos užpildytos. Pavyzdžiui, pigiausios faneruotos durys bus tos, kurios yra su kartoniniu akytu užpildu. Kaip jau buvo paminėta aukščiau, jas galima atnaujinti, jei to reikės.

Renkantis tinkamas duris namams, reikės pagalvoti ne tik apie medžiagas, bet ir apie jų derinimą prie interjero. Jums reikės pagalvoti, kaip norite, kad atrodytų patalpos. Rinkitės atidžiai ne tik medžiagas, bet ir jų spalvas, nes spalvos interjere ypatingai reikšmingos. Šiuo metu galima peržiūrėti internete esančius interjero pavyzdžius ir galimus durų spalvų bei medžiagų derinimus. Taip pat galima kreiptis pas pardavėjus arba pas interjero dizainerius. Kiekvienas pirkėjas ras jam tinkamą būdą, kaip suderinti duris interjere. Ir žinoma, nepamirškite apie kokybę. Rinkitės tik kokybiškas kambario duris, kad netektų vėliau gailėtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *