Kiek kainuoja siųsti siuntinius Europos Sąjungoje?

Kalbant apie tarptautinius siuntinius, siuntos iš Lietuvos į Europos Sąjungai priklausančias šalis yra labai dažnos. Šiuo metu Europos Sąjungai priklauso 27 šalys, tarp kurių nemažai ekonomiškai stiprių valstybių, su kuriomis Lietuvą sieja ilgalaikiai verslo santykiai. O ketinantiems taip pat išbandyti bendradarbiavimą su viena iš tų šalių, tampa aktualus siuntinių siuntimo kainos klausimas. Pasistengsime atsakyti, kiek kainuoja siųsti siuntinius Europos Sąjungoje.

Pigiausi variantai nuo 10 eur

Tikriausiai jau žinote, kad siuntinio siuntimo kaina priklauso nuo šalies, į kurią siunčiamas siuntinys, siuntinio matmenų ir svorio. Tad jei gavėjo šalis yra viena iš kaimyninių Lietuvai valstybių, o siuntinys nėra didelis, jo siuntimo kaina gali būti vos 10 eur. Pavyzdžiui, maždaug už šią sumą gali būti pristatyta nedidelė (tarkime 20 cm ilgio ir 20 cm pločio pakuotė, sverianti iki 3 kg) siunta iš Lietuvos į Lenkiją.

Vidutinė kaina

Vidutine siuntinių siuntimo į Europos Sąjungos šalis kaina galima vadinti 15 – 30 eur ribą. Tai vidutiniška kaina, už kurią siuntiniai gali būti nusiųsti į Europos šalis ar už jos ribų. Pavyzdžiui, nedidelių gabaritų siunta iš Lietuvos pasieks lietuvių tarpe populiarią Šiaurės Airiją už 20 ar 25 eur kainą.

Brangiausi variantai

Į kai kurias Europos Sąjungos šalis siuntinio siuntimas gali kainuoti nuo 50 eur. Pavyzdžiui, net ir standartinio nedidelio siuntinio siuntimo kaina gali viršyti 50 eur siunčiant jį į Kiprą. Ši Europos Sąjungos narė yra strategiškai nepatogioje vietoje (apsupta vandenyno), tad dėl šios priežasties išauga siuntinių siuntimo kaštai.
Vienas iš daugiausiai lemiančių kainą rodiklių yra šalis, į kurią norima siųsti siuntinį. Tačiau bet kuriuo atveju, logistikos bendrovės stengiasi klientams pasiūlyti kuo geresnes sąlygas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *