Kodėl pasirinkau kasetines ritinines žaliuzes savo langų tvarkymui?

Kodėl verta rinktis kasetinius roletus?

Roletai puikiai tinka langams uždengti, nes yra labai universalūs, juos lengva atidaryti ir uždaryti, be to, juos galima naudoti beveik bet kurioje namų patalpoje. Kasetiniai langų roletai puikūs, nes jiems nereikia jokių papildomų įtaisų – jie paprasčiausiai susisuka į kasetę, kuri pritvirtinama prie lango rėmo. Be to, jie yra gana nebrangūs ir lengvai montuojami, todėl tai puikus pasirinkimas, jei reikia uždengti langus per trumpą laiką. Jie būna įvairių audinių, spalvų ir raštų, juos lengva pritaikyti prie lango ir namų interjero. Juos galima nuleisti žemyn, kad užstotų šviesą, arba pakelti, kai norite įsileisti šviežio oro ir natūralios šviesos. Jie taip pat naudingi žmonėms, turintiems naminių gyvūnėlių ar mažų vaikų, nes juos lengva valyti ir galima pakelti pakankamai aukštai, kad nesusižeistų.

Kaip išmatuoti kasetinius roletus?

RoletaiPrieš pirkdami žaliuzes, turite žinoti savo lango plotį ir lango rėmo dydį. Roletai matuojami pagal audinio plotį. Priklausomai nuo gamintojo, kasetės ir galinių dangtelių plotis gali skirtis. Kasetiniai roletai būna nuo 60 cm iki 150 cm pločio, todėl turėsite išmatuoti savo lango plotį iš vidinės rėmo pusės. Žinodami lango plotį, galite išmatuoti lango rėmo plotį ir atimti 2 arba 3 centimetrus. Taip užtikrinsite, kad jūsų žaliuzės tilptų lango rėmo viduje ir jas būtų lengva atidaryti ir uždaryti. UAB Solemlux – kokybė ir geros kainos.

Į ką atkreipti dėmesį perkant kasetinius roletus?

Įsigydami kasetinius roletus, turėtumėte nepamiršti kelių dalykų. Pirma, norite įsitikinti, kad žaliuzės būtų pakankamai ilgos, kad uždengtų jūsų langą ir pasiektų grindis. Roleto ilgis priklausys nuo jūsų lango pločio ir nuo to, kaip toli norite, kad roletas kabotų šonuose. Taip pat norite įsitikinti, kad žaliuzės yra pakankamai plačios, kad uždengtų jūsų lango plotį nuo krašto iki krašto. Toliau turite nuspręsti, kokio audinio norite roletams. Galima rinktis iš daugybės audinių, ir kiekvienas jų suteiks jūsų kambariui skirtingą išvaizdą. Roletai gaminami iš poliesterio, medvilnės, dirbtinio šilko ir dirbtinės zomšos audinių, jie gali būti įvairių spalvų, raštų ir tekstūrų. Taip pat galite rinktis užtemdantį arba šviesą filtruojantį audinį, priklausomai nuo to, kiek šviesos norite praleisti į kambarį.

Kasetinių roletų įrengimo privalumai

Įrengti roletus, palyginti su kitų tipų langų uždengimais, turi keletą privalumų. Roletus palyginti lengva sumontuoti, todėl jie yra puikus pasirinkimas nuomojamoms patalpoms arba namų savininkams, kurie montuoja naujus langus. Juos taip pat lengva valyti, be to, juos galima pakelti pakankamai aukštai, kad būtų išvengta sužalojimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *