Mano katės mityba: Kuo ir kodėl šeriu savo augintinį!

Zoo prekėsAr nerimaujate dėl to, ką ėda jūsų katė? Ar manote, kad jūsų kačių draugas gali ko nors negauti? Galbūt nerimaujate dėl jų maisto kiekio ir kokybės? Galbūt net įtariate, kad jūsų augintinis gali būti kam nors alergiškas. Tiesa ta, kad daugelis kačių šeriamos nekokybišku maistu, kuris neatitinka jų poreikių. Dėl to gali kilti tokių problemų kaip nutukimas, netinkama mityba ir net susilpnėjusi imuninė sistema. Laimei, yra keletas paprastų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad jūsų katė būtų sveika ir laiminga. Šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime galimai naudai, kurią gali duoti konkretaus maisto pirkimas mūsų pūkuotiems draugams! Gyvūnų prekės ir specialistės patarimai.

Kodėl svarbu šerti katę kokybišku maistu?

Katės yra mėsėdžiai, o tai reiškia, kad jų organizmas sukurtas valgyti gyvūninius baltymus. Maitinti savo augintinį nekokybišku maistu gali būti blogai, nes tai gali lemti netinkamą mitybą. Pavyzdžiui, kai kurios katės yra alergiškos tam tikriems grūdams ar angliavandeniams, todėl negali ėsti maisto, kuriame yra šių sudedamųjų dalių. Tai rimta problema, nes šios katės negalės su maistu gauti reikiamos maistinės medžiagos. Kitos katės gali būti šeriamos nekokybišku maistu, kuriame yra per daug angliavandenių. Dėl to jos gali priaugti antsvorio ir joms gresia diabeto išsivystymas. Abiem šiais atvejais, jei savo augintinį šersite kokybiška mityba, padėsite jam išvengti šių problemų. Dar viena priežastis, dėl kurios reikėtų šerti savo katę kokybišku maistu, yra ta, kad jis gali padėti išvengti nutukimo. Antsvorio turinčios katės gali turėti įvairių sveikatos problemų – nuo diabeto iki kepenų ligų. Aukštos kokybės dieta padės jūsų katei išlaikyti sveiką svorį. Kačių maistas ir Royal Canin – kiek viskas kainuoja?

Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami maistą savo katei?

Sudedamosios dalys – katės yra mėsėdžiai, todėl turėtumėte ieškoti ėdalo, kuriame būtų daug baltymų. Daugelyje nekokybiško kačių maisto yra daug angliavandenių ir mažai baltymų, o tai netinka jūsų kačių draugui. Maistinių medžiagų kiekis – maistinių medžiagų kiekis ėdaluose svarbus dėl kelių priežasčių. Pavyzdžiui, kai kurios katės gali turėti sveikatos sutrikimų, dėl kurių joms reikia ėsti tam tikro tipo maistą. Kaina – Nors kokybiškas kačių maistas yra svarbus, jis nebūtinai turi būti brangus. Galite rasti daug geros kokybės kačių maisto už priimtiną kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *