Patarimai renkantiems virtuvės baldus

Virtuvė – labai svarbi vieta, kurioje daugelis žmonių praleidžia labai daug laiko, todėl labai svarbu, kad čia viskas būtų gerai apgalvota patogiam naudojimuisi visais baldais ir buitine technika. Geriausia, kai gaminami virtuves baldai pagal uzsakyma, o ne perkami standartiniai, kurie retai kuriai virtuvei tinka. Kas svarbu renkantis tinkamus baldus?

Virtuviniai baldaiNeskubėkite. Tai pirmas patarimas visiems tiems, kurie nori tuoj pat įsigyti baldus. Pagalvokite, kokie jūsų poreikiai? Kokie kriterijai svarbūs virtuvei? Jei daug laiko praleidžiate gaminant maistą, tai ši erdvė turi būti ypatingai gerai suplanuota. Jei laiko praleisite nedaug, tai pakanka nedidelės virtuvės erdvės su standartiniais baldais iš baldų parduotuvės. Visais kitais atvejais geriausia, kai baldai gaminami pagal individualų užsakymą. Tokiu atveju pas jus atvyks baldininkai ir įvertinę jūsų lūkesčius bei erdvę, galės suprojektuoti tinkamiausius baldus. Dažnai namuose virtuvės zonos yra nestandartinių dydžių ar išplanavimų, todėl čia sudėtinga sustatyti standartinius baldus.

Baldininkai gali pasiūlyti įvairius galimus baldų išplanavimo variantus, medžiagas, spalvas ir kt. Vis dėl to, atsiminkite, kad jums reikės gyventi tokiuose namuose, todėl pirmiausia pagalvokite kokių spalvų norite? Dažnai žmonės susižavi baldų salonuose stovinčiais ryškiais baldais, pavyzdžiui, raudonais. Reikia atminti, kad ryškios spalvos erzins. Baldų salone tokios spalvos traukia dėmesį, tačiau būnant namuose jos erzins. Verčiau rinktis švelnias ir šviesias spalvas, kurios tinka daugeliui interjerų, o ir nuteikia geroms emocijoms. Sekantis svarbus kriterijus – baldų medžiagos. Galite rasti platų pasirinkimą nuo įvairiausių natūralios medienos baldų iki laminuotų medžio drožlių plokščių. Kokias medžiagas rinktis? Tai priklauso nuo jūsų skiriamo biudžeto baldams ir norimo matyti vaizdo. Verta tik paminėti, kad natūrali mediena kainuoja brangiai, o įvairios plokštės – pigiau. Visos medžiagos, iš kurių baldininkai gamina baldus – geros. Tik skiriasi jų kaina, tekstūra ir išvaizda. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamo dydžio baldus. Pagalvokite, kiek spintelių reikės ir kokio jos dydžio turėtų būti. Taip pat svarbūs ir stalčiai, lentynos, stalviršiai ir kt. Kalbant apie baldų dydžius reikia paminėti ir tai, kad labai svarbus baldų teisingas išplanavimas. Profesionalūs baldininkai padės jums teisingai suskirstyti baldus pagal reikiamas zonas.

Ne mažiau svarbus pasirinkimas laukia renkantis baldininkus. Juk nuo jų priklauso labai daug kas. Rinkitės tik daug metų darbo patirties turinčius specialistus ir jums dėl nieko nereikės nerimauti. Geri baldai tarnauja labai daug metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *