Svarbiausi vokų plastikos aspektai

Užkritę akių vokai tikras vargas kiekvienam žmogui. Žinoma, atvejų yra įvairių, tačiau labai dažnai tokia problema turi įtakos ir regėjimui, dėl ko vis daugiau žmonių supranta, jog vokų pakėlimas nėra jau toks blogas dalykas. Yra atveju, kai tokia operacija atliekama tiems, kurie nebesidžiaugia savo išvaizda. Dažnai į plastikos chirurgus ypač kreipiasi moterys, kurios nori nebūtinai geriau matyti. Dažnai užkritę vokai, paakių maišeliai labai sendina, suteikia žvilgsniui pykčio, liūdesio, kas labai trukdo išreikšti tikrąsias emocijas. Senti nenori daugelis, todėl tokios priemonės labai efektyvios norint nusimesti nuo savęs kelis metelius. Taigi, vokai gali lemti ne tik problemas regėjimui, bet ir pakenkti išvaizdai, todėl šios operacijos pasirinkimas gana populiarus. Būtent todėl verta žinoti svarbiausią informaciją apie vokų pakėlimą.

Vokų pakėlimasOperacijos metu dažnai koreguojami ne tik viršutiniai vokai, kurie trukdo regėjimui, tačiau ir apatiniai, kadangi nusvirusi oda sudaro maišelius. Jie tikrai prideda ne vienerius metus. Visgi maišeliai dažnai siejami su pavargimu. Žinoma, negalima tiesiog užsiregistruoti operacijai. Visuomet prieš tai reikia konsultacijos su plastikos chirurgu, kuris pakonsultuoja, aptaria galimus rezultatus, išklauso lūkesčius. Tuomet parenkami geriausi sprendimai. Iš esmės operacijos metu viskas atliekama labai paprastai ir visiems suprantamai. Daromi pjūviai tose vietose, kur natūraliai yra raukšlelė, tuomet pašalinamas odos perteklius ir užsiuvama. Vietos, kur yra raukšlelės puikiai paslepia randelius, kurie būna ir taip menkai matomi. Dėl plastinės operacijos visuomet verta kreiptis į https://www.plastikoschirurgas.lt/.

Vokų pakėlimo operacija atliekama ir vyrams, ir moterims, tačiau labai svarbu, jog žmogaus veido audiniai nebūtų pažeisti. Taip pat įvertinama ir bendra sveikata, jog po operacijos nebūtų susidurta su kokiomis nors didelėmis rizikomis. Konsultuojantis su chirurgu labai svarbu pabrėžti kokiomis ligomis sergate, kokių sutrikimų galite turėti. Viską įvertinus bus kur kas lengviau įvertinti su kokiais iššūkiais galima susidurti operacijos metu, o kai kuriais atvejais dėl sveikatos operacija nebus atliekama. Paminėti reikėtų ir apie vaistus, jei tokius vartojate. Kai kurie preparatai kartais irgi gali turėti įtakos operacijos eigai ir pooperaciniam laikotarpiui, išoperuotų vietų gijimui. Juk pats svarbiausias tikslas yra užtikrinti, kad pacientas džiaugsis rezultatais be jokių rizikų ir problemų ateityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *