Dulkių siurblys ir švara

Jeigu norite švarių namų, Miele dulkiu siurbliai gali tapti puikiais pagalbininkais švarinantis.

Padės išsiurbti kilimus

Kuo naudingas dulkių siurblys jaukiuose namuose? Visų pirma, tai geriausias būdas sutvarkyti kilimus. Kadangi kilimai ir kiliminė danga negali taip lengvai tapti švariais. Dulkės, trupiniai sukrenta į gaurelius ir su šluota to neišsiurbsi. Plaukai, pakulos, kailis prilimpa prie audinio ir būna sunku tai nukabinti tvarkantis. Tačiau dulkių siurblys pirmiausia su savo didele jėga viską ištraukia, kas sukrito į audinį. O specialus antgalis, skirtas valyti būtent gaureliams, sušluoja, surenka plaukus, pakulas, ir taip kilimas lieka išties švarus.

Išsiurbs automobilį

Siurbliai namamsPatogiausias būdas susitvarkyti automobilio saloną – su specialiu geru Miele ar kitokiu dulkių siurbliu. Neturėdami dulkių siurblio, negalėsite susitvarkyti automobilio kaip norite, nepatogu bus purtyti kilimėlius ir su šluota bandyti iššluoti keleivio pritrupintus batono trupinius.

Visus plyšius balduose

Vienintelis būdas sutvarkyti visus baldus, išsiurbti plyšius foteliuose, sofose – tai naudoti dulkių siurblį.

Sunkiai prieinamas vietas, nuėmus antgalį galima tik išsiurbti, nes kitaip pirštais nekrapštelėsite. Bent kart per mėnesį tvarkantis namus reikėtų išsiurbti tokius plyšius.

Greičiausias būdas tvarkyti namus

Apskritai dulkių siurblio atsiradimas kaip reikiant paspartino ir palengvino namų tvarkymąsi. Pirmieji dulkių siurbliai reklamose buvo vaizduojami taip, kad dabar tai žeistų moterų teises ir orumą, bet visgi jie išties labai padeda tvarkytis namuose. Kadangi anksčiau tvarkydavosi moterys, dėl to ir būdavo ta reklama nukreipta į jas vienokiais ar kitokiais būdais. Kadaise moterų buitį itin palengvinęs dulkių siurblys dabar vienodai tarnauja moterims, vyrams, vaikams.

Tvarkymasis – kaip meditacija

Psichologai pažymi, kad tvarkymasis turi meditacinio veiksmo bruožų. Kai tvarkomės, mus ištinka psichologinė būsena, kuomet situaciją laikome savo rankose, viską dėliojame į vietas ir greitai pasiekiame rezultatą – iš betvarkės sukuriame jaukumą ir tvarką. Tai akimirksniu priverčia mus pasijusti geriau, netgi gali suteikti pasitikėjimo tavimi. Tvarkydamiesi galvojame apie erdvę, kurioje esame. Strategiškai mąstome, nuo kurios vietos pradėsime, kur judėsime toliau ir pan. Dėl to taip nutinka, kad nebegalvojame nei apie save, nei apie kažkokius kitus rūpesčius. Taip besitvarkydami tarsi medituojame. Aišku, nesusisiekiame su kosmosu ir nesustabdome savo minčių visiškai, tačiau jaučiame, kaip valome aplinką, drauge tarsi valome ir save. Atsiribojame nuo visų kitų rūpesčių ir keliame pasitikėjimą savimi, nes mūsų valioje čia pat su Miele dulkių siurbliu vyksta geri dalykai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *