Ko žmonės tikisi iš geriausios baidarių nuomos?

Prasidėjus pavasariui ir geriems orams, į upes išplaukia baidarės, taip kaip kadaise plaukdavo sielininkai, gabenę medieną. Vandens transportas, laivininkystė kažkada buvo civilizacijos raidą lėmusi ar palengvinusi keliavimo ir transportavimo alternatyva, o dabar dažniausiai tai yra pramoga, ypač, kai kalbame apie keliones upėmis. Baidares nuomotis galima iš skirtingų nuomotojų, tačiau ko paprastai žmonės tikisi iš jų?

Greito aptarnavimo

Nemažai klientų nori, kad baidarių nuoma vyktų kuo greičiau. Kad jiems atvykus pas nuomotoją, pirmiausia, viskas jau būtų paruošta. Dažniausiai taip ir būna, žmonės palieka savo automobilius, susimoka, sėda į autobusiuką, kuris traukia ant priekabos baidares ir keliauja iki tos paupio vietos, kur startuoja jų maršrutas. Taip pat žmonės nori, kad išplaukę iškart sulauktų greitai atvažiuojančių žmonių. Tačiau ši tarnyba priklauso nuo jų pačių. Jeigu nori, kad jų lauktų, turi iš anksto paskambinti ir paprašyti. Be to, reikia suprasti, kad kartais baidarių nuomotojui tuo pat metu tenka surinkti baidares iš kelių vietų, o kadangi laikas nebūna suderintas iš anksto, tenka luktelėti.

Laisvų savaitgalių

Labiausiai žmonės nori, kad galėtų bet kurį savaitgalį, atėjus geram orui, sėsti į baidarę ir plaukti. Nemėgsta užsisakyti iš anksto, nes gali tekti plaukti per lietų ir, kai šalta. Tačiau visi žmonės mąsto panašiai ir tą patį šiltą savaitgalį nori plaukti visi. Dėl to tobulai išsirinkti yra gana keblu ir galiausiai išlošia tie, kurie rezervuoja iš anksto, arba kurie vadovaujasi principu „kas pirmesnis, tas greitesnis”.

Patogių, naujų baidarių su dėklais daiktams

Klientai būna patenkinti, kai išsinuomoja patogias, naujas baidares, kuriose būtų ir specialūs dėklai – vietos daiktams susidėti. Dažniausiai nuomotojai turi tik kelias geras baidares ir jas įterpia į grupę kitų baidarių, kurias žmonės išsinuomoja. Tad tenka grūsti savo daiktus į tas kelias brangesnes baidares. Nors, žinoma, visi nuomoja skirtingai ir tikrai galima rasti ir tokią baidarių nuomą, kur būtų suteikiamos vien patogios baidarės.

Malonaus bendravimo

Labai svarbu, kad žmonės būtų svetingai priimami, jaustų pagarbą, malonų bendravimą. Juk jie atvyksta nusiteikę maloniai praleisti laiką.

Interneto svetainės ir patogios rezervacijos, viešai matomų kainų

Įdomių maršrutų, kainų, rezervacijos informaciją – visa tai turi žmonės lengvai rasti internete. Tie nuomotojai, kurie turi geras ir visą reikiamą informaciją talpinančias svetaines iškart gali ir suprasti, ko jie nori bei pasirinkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *