Gimtadienio proga – automobilio nuoma

NuomaAr kada nors pagalvojote, kad gera dovana gali tapti automobilių nuoma Vilniuje? Gal tai ir atrodo keista, tačiau gali būti puiki dovana. Jos privalumai:

  • https://www.turbonuoma.lt/ilgalaike-automobiliu-nuoma ar kitur galite išnuomoti tikrai patogų ir gerą automobilį, kokio jubiliatas dar ilgai nevairuos, nes nepirks tokio;
  • Kartais požiūris, kad dovana būtinai turi likti kaip materialus daiktas yra ydinga. Geriau dovanoti patirtis, įspūdžius, o ne daiktus, kuriuos paskui žmogui reikės kaupti ir tampytis iš vietos į vietą.
  • Galima pasirinkti automobilio nuomą pagal kišenę. Norite – ilgiau ir geresnį, nenorite – trumpiau ir pigesnį.
  • Faktas, kad išnuomojus automobilį visiems nusimato geras laikas, nes su juo kažkur važiuosite. Vadinasi, kartu dovanojate gerą laiką ir sau, ir kažkam kitam, bendrus malonius įspūdžius.

Automobilių nuomos atmintinė

Taigi, nutarus padaryti tokią keistą staigmeną, prisiminkime bendras automobilių nuomos rekomendacijas.

Nuomos punktas. Visų pirma, jeigu jau nutarėte iš kažkur skolintis automobilį, tai darykite tai protingai. Rinkitės, nuomokitės tik tokį automobilį ir tik tokioje vietoje, kur tikrai žinote, jog tai patikimi nuomotojai. Ne kokio nors vieno žmogaus asmeninę mašiną, o normalių nuomotojų, turinčių interneto svetainę ir patogų aptarnavimą, nuomą.

Automobilio modelis. Dar vienas svarbus momentas, tai automobilio modelis. Rinkitės tokį, kuris tiktų jūsų planams. Didelei kelionei – talpesnį, su geromis padangomis, puikiai veikiančiais stabdžiais ir greičių dėže. Pagalvokite apie priedus, kurių jums reikės, nes juos iškart reikėtų pasirinkti, renkantis automobilį. Ar tai bus GPS, ar vaizdo registratoriai, gal kablys ar bagažinė, kurią reikia kelti ant stogo? Visa tai irgi gali būti reikalinga jums.

Terminas. Kokiam laikui jums reikia mašinos? Ar žmogus tikrai spės ja pasinaudoti? Gal vertėtų žmogų įspėti ar pasidomėti, kiek laiko jis galės skirti pramogoms savo gimtadienio proga? Visa tai gali būti susiję. Nedarykite dovanos ir staigmenos, kuri žmogui netiktų, viskas turi būti atlikta tinkamai.

Būkite tikri dėl draudimo. Reikalingas civilinis draudimas, tačiau nuomojantis automobilį reikia ir KASKO draudimo, kad bet koks nuostolis vėliau būtų atlyginamas ne iš jūsų kišenės.

Gerai apžiūrėkite, ar mašina sveika, fotografuokite. Jeigu jau nuomos punkte matote įbrėžimų, įlenkimų, dėl viso pikto nusifotografuokite tai. Vėliau turėsite kaip įrodymus, kad čia ne jūsų darbas.

Saugokite saloną. Iš tiesų saugokite jį! Nerūkykite, negerkite, netrupinkite, neleiskite važiuoti besišeriantiems gyvūnams.

2 mintys apie „Gimtadienio proga – automobilio nuoma“

  1. Aš už auto nuomą švenčių proga. Neslėpkime, dauguma vartoja alkoholį, taurę ar dvi vistiek išgeria. Kodėl neatsipalaiduoti ir neatiduoti kažkam kitam šios pareigos šventės metu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *