Ką rinktis: SEO paslaugas ar Google reklamą?

Nepaisant to, jog SEO ir Google reklama yra visiškai nepanašios, daugelis iki šiol jas lygina ir tiki, kad reikia rinktis arba vieną, arba kitą. Tačiau, ar tai tikrai tiesa? Ar negalima rinktis abiejų iš karto? Tiek SEO paslaugos, tiek Google reklama gali ne tik suteikti galimybę lengviau parduoti prekes, bet ir kai kuriais atvejais garantuoti verslo sėkmę. Tačiau, ką turėtumėte žinoti apie šias paslaugas prieš jas pasirenkant?

SEO paslaugos nebūtinai kainuos pigiau

Nepaisant to, jog daugelis teigia, kad ilgalaikėje perspektyvoje SEO paslaugos labiau atsiperka nei Google reklama, tai nebūtinai bus tiesa. SEO paslaugų dėka galimai galėsite mėgautis kur kas pigesne reklama, kadangi jums nereikės mokėti už paspaudimus, tik mėnesines įmokas už SEO optimizaciją. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, jog tokia situacija susiklostys tik tuo atveju, jeigu specialistui pavyks pakelti jūsų internetinę svetainę į aukštas pozicijas. Priešingu atveju, gali būti, jog net ir per kelerius metus SEO paslaugos neatsipirks.

Google reklama – veiksminga, tačiau nebūtinai atsipirks

Neretai kalbama apie tai, jog Google reklama yra kur kas patikimesnė už SEO paslaugas, nes ji atsiperka čia ir dabar. Tačiau, ar tai tikrai tiesa? Google reklama garantuoja lankomumą, tačiau tai nebūtinai reiškia, jog pirkėjai pirks jūsų prekes ar paslaugas. Net jeigu ir pirks, tai nereiškia, kad uždirbsite daugiau, nei išleisite mokėdami už reklamą. Tad, galima sakyti, jog Google reklama ne visada atsiperka. Pasitaiko, kad kai kurie nori greitai išeiti į rinką ir investuoja nemažą sumą į Google reklamą, tačiau greitai supranta, kad tai negarantuoja sėkmės versle.

Atsižvelkite į nišą

Vienas iš naudingiausių patarimų yra atsižvelgti į nišą. Pasitaiko, jog kai kuriose srityse tiesiog neverta investuoti nei į SEO, nei į Google reklamą. Jeigu nei vienas raktinis žodis nėra konkurencingas, tuomet gali būti, jog šios paslaugos Google paieškoje žmonės tiesiog neieško. Nepaisant to, kokią didelę galią šiais laikais turi internetas, tenka pripažinti, kad žmonės ne viską perka internetu.

Kuo daugiau reklamos, tuo daugiau pajamų

Žinote, jog jūsų niša konkurencinga, tačiau neapsisprendžiate, kurį reklamos būdą rinktis? Tuomet pasirinkite abu. Tiek Google reklama, tiek SEO paslaugos gali būti pasirenkamos iš karto. Kol SEO specialistas dirbs su jūsų internetine svetaine ir po truputį kels pozicijas bei padės jums būti randamiems vis po daugiau raktažodžių, Google reklama padės jums po truputį užsidirbti ir būti atpažįstamiems rinkoje. Pradedantiems verslininkams kartais tenka susidurti su tuo, jog mažiau uždirba, nei išleidžia. Visgi tai nereiškia, jog jums reikės susidurti su šia situacija. Gali būti, jog tiek SEO paslaugos, tiek Google reklama pasiteisins ir pavyks iš karto sėkmingai uždirbti.

Daugiau informacijos skaitykite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *