Ką žinote apie naująjį AmberCity NT projektą?

AmberCityNekilnojamojo turto rinka visuomet kelia daug klausimų. Kiekvienas NT vystytojas gali valandų valandas kalbėti apie savo projekto privalumus ir įžvelgti konkurento trūkumus. Reikia pripažinti, kad kiekvienas sprendimas turi savų pliusų ir minusų, tačiau praktika rodo, kad vieni projektai sulaukia daugiau pirkėjų dėmesio, kiti – mažiau. Šiuo metu itin daug kalbama apie AmberCity NT projektą, kuris vilioja tiek jaunas šeimas, tiek vyresnio amžiaus pirkėjus.

Privalumas – struktūriškai patogi miesto vieta ir jauki gyvenamoji aplinka

Vienas svarbiausių minėtojo projektų privalumų – struktūriškai patogi miesto vieta, iš kurios lengvai pasiekiami tiek didieji prekybos centrai, tiek pramogų vietos, taip pat – lengva pasiekti darbovietę, vaikų darželį ar mokyklą, naudojantis tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Kalbant apie gyvenamosios vietos populiarumą, verta paminėti ir tai, kad projektas yra ramioje gyvenamojoje aplinkoje, todėl gyventojams nereikės nervintis dėl nuolatinio eismo triukšmo. Tuo pačiu suteikiama galimybė džiaugtis maksimaliu vidinio kiemo privatumu ir ramybe.

Kalbant paprastai, šis projektas – tai penki daugiabučio tipo namai, kurie yra išsidėstę aplink didelį, erdvų ir jaukų vidinį kiemą, kuriame įrengtos poilsio zonos ir laisvalaikio erdvės, pvz., vaikų žaidimų aikštelės, pavėsinės, lauko treniruokliai ir net kiemo baseinas. Gyvenamuosius namus supa tvarkingai apželdinta aplinka, šalia namų nutiesti pėsčiųjų ir dviračių takai, pastatyti suoliukai. Artimiausiu metu šalia projekto planuojama atidaryti vaikų darželį.

Privalumas – šiuolaikiniai statybų sprendimai ir kokybiškos medžiagos

AmberCity statybų projektai orientuoti į gyventojų patogumą, todėl statybų metu naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos ir šiuolaikiniai statybų sprendimai, užtikrinantys namų ilgaamžiškumą ir patvarumą. Skiriamasis daugiabučių bruožas – ilgaamžis ir patvarus šiltų spalvų fasadas, be to, visuose butuose sumontuoti dideli trijų stiklų langai, todėl gyvenamoji erdvė tampa dar šiltesnė ir šviesesnė. Siekiant užtikrinti maksimalią kokybę, silikatinių plytų mūro lauko sienos yra profesionaliai apšiltintos, atsižvelgiant į naujausių techninio reglamento reikalavimus. Individuali „Danfoss“ šilumos reguliavimo sistema užtikrina individualius poreikius atitinkančias komforto sąlygas ir mažesnes šildymo sąskaitas.

Privalumas – būsto įrengimas pagal poreikius

Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų, pirkėjai gali įsigyti tiek dalinės, tiek pilnos apdailos būstus. Pastarasis sprendimas rekomenduojamas pirkėjams, kurie nenori papildomų rūpesčių, todėl pageidauja įsikelti į pilnai įrengtus, stilingus namus. Šiuo metu NT vystytojas siūlo du pilnos apdailos variantus, kuriuos parengė kvalifikuoti dizaino specialistai. Tai itin patogu ir praktiška, jei nemėgstate laukti. Tiesa, jei galvojate apie unikalias būsto įrengimo idėjas, verta pagalvoti apie savarankišką būsto interjero kūrimą. Tokiu atveju reikėtų apsišarvuoti kantrybe ir suprasti, kad profesionalus namų įrengimas gali pareikalauti gana didelių išlaidų.

Viena mintis apie „Ką žinote apie naująjį AmberCity NT projektą?“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *