Nuomojami biurai Kaune – verslo centras ar atskiros patalpos?

Biurai KauneJei galvojate apie biuro patalpas, turite įvertinti dvi esmines pasirinkimo galimybes – ketinate kreiptis į verslo centrą ar norite nuomoti atskiras biuro patalpas? Abu sprendimai turi savų privalumų ir trūkumų. Nuomojami biurai Kaune orientuoti į individualius klientų poreikius, todėl būkite atviri patys sau. Jei norite vystyti verslą miesto centre – puiku, jei ieškote optimalaus kainos ir kokybės santykio, taip pat rasite tai, kas atitiks jūsų lūkesčius.

Jei turite smulkų verslą

Jei turite savo verslą ir jums reikalingos biuro patalpos, pasistenkite racionaliai apsibrėžti, kokio dydžio darbo erdvė jums reikalinga. Jei vystote smulkųjį verslą arba tik pradėjote darbus, natūralu, kad atskiras biuras gali būti kiek per brangus sprendimas. Šiuo atveju optimaliausias pasirinkimas – šiuolaikiniai verslo centrai, siūlantys įvairaus dydžio patalpas, atitinkančias individualius verslo poreikius. Verslo centras ne tik padeda formuoti įmonės įvaizdį, bet ir suteikia daugybę privalumų – paprastai kartu su biuro patalpomis gaunate ir bendras poilsio erdves, nemokamą automobilio stovėjimo aikštelę, valgomojo patalpas ir pan. Be to, verslas visuomet bus apsuptas kitų verslių žmonių ir įmonių, todėl tai puikus būdas plėsti pažinčių ratą. Dar vienas privalumas yra tai, kad verslo centrai yra gana lankstūs, kai kalbama apie klientų poreikius, todėl, esant poreikiui, pvz., plečiantis įmonės veiklai, verslo centras galėtų pasiūlyti didesnes patalpas, palankesnes nuomos sąlygas ir pan.

Jei turite vidutinį ar stambų verslą

Jei vystote stambesnį verslą ir norite atskirų biuro patalpų, puikus sprendimas – nuomoti atskirą biurą pasirinktoje miesto vietoje. Paprastai šiuo atveju pasirenkamas Kauno centras, kuriame yra didžiausi žmonių srautai. Tiesa, tuo pačiu neišvengiamai susiduriama su transporto spūstimis ir gana didelėmis nuomos kainomis. Tuo atveju, jei turite vidutinio dydžio ar didesnį verslą, tačiau jūsų vykdomos veiklos sėkmei nereikalingas nuolatinis naujų žmonių apsilankymas, pvz., teikiate internetines paslaugas, verta pagalvoti apie patalpas verslo centre. Tai optimalus sprendimas, užtikrinantis gerą kainą ir komfortišką darbo aplinką. Šiuolaikiniai verslo centrai gali pasiūlyti tiek mažesnius, tiek itin erdvius biurus, kuriuose patogiai jaustųsi didelis kolektyvas. Priklausomai nuo individualių poreikių, biuro įrengimą galima patikėti verslo centrui arba įrengti biurą pagal individualius pageidavimus.

2 mintys apie „Nuomojami biurai Kaune – verslo centras ar atskiros patalpos?“

  1. Reikia žiūrėti pagal įmonę kas geriau, jei įmonė didelė, nežada trauktis,o kaip tik – plėstis, tikrai nebūtų protinga toliau nuomotis patalpas, o geriau įsigyti savas ir įsitvirtinti savo nuosavose patalpose. Iš tikro daug dalykų paaiškėja kai įmonė pasidaro verslo procesų optimizavimą, išsiaiškinamos darbo nenašumo priežastys, paaiškėja ko trūksta įmonei. Jei visos įmonės pasidarytų optimizavimą, būtų tikrai daugiau pelningai veikiančių įmonių..

  2. Aš manau, kad protingiausia yra pirkti ofiso patalpas. Nuomai per metus išeina daug pinigų, kurie būtų galėti investuoti į turtą. Ypač kai dabar tokios geros paskolų sąlygos. Net gi neįstengiant grąžinti paskolų yra paskolų refinansavimas, kurio metu paskolą perima kita bendrovė, nebesikaupia delspninigiai. Apie tai galite paskaityti daugiau čia : http://kku.lt/paskolos/paskolu-refinansavimas/ .Kiekvienoje situacijoje yra išeitis, svarbu nebijoti rizikuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *