Kaip naujos statybos butai Palangoje nugali senuosius

Gyvenimas pajūryje išsiskiria unikalia atmosfera. Vis daugiau žmonių, pavargusių nuo didmiesčių triukšmo, ieško ramesnės, patogesnės ir jaukesnės gyvenamosios vietos Palangoje. Naujos statybos butai vilioja ne tik naujakurius, bet ir ilgamečius pajūrio gyventojus. Auganti NT pasiūla tampa vis priimtinesnė daugeliui pirkėjų – modernūs kotedžai, jaukūs daugiabučiai ir privatūs namai sulaukia kur kas daugiau dėmesio nei senos statybos projektai. Iš kitos pusės NT brokeriai ragina neskubėti priimant sprendimą ir visų pirma gerai įvertinti tiek savo galimybes, tiek lūkesčius ir norus.

Senos ar naujos statybos būstas Palangoje?

Naujas butasVienas svarbiausių klausimų, į kuriuos turite atsakyti, – ar norite pirkti senos statybos, ar naujos statybos būstą? Senieji daugiabučiai siejami su mažesnėmis būsto kainomis. Tai praktiškas sprendimas žmonėms, kurie negali sau leisti išlaidauti. Iš kitos pusės, reikia pripažinti, kad senos statybos namai turi gana daug trūkumų, pvz., pasenusias inžinerines sistemas, nejaukią gyvenamąją aplinką, netvarkingas laiptines ir pan. Jei ketinate būstui imti paskolą, reikėtų atsižvelgti į tai, kad nors naujos statybos projektai kainuoja daugiau, kredito teikėjai juos vertina gerokai palankiau ir paskolai suteikia lankstesnes sąlygas. Apskritai, naujos statybos projektai žavi ne tik savo dizainu, bet gyventojams siūlomu komfortu – projektų vystytojai itin daug dėmesio skiria gyventojų patogumui ir saugumui, todėl siūlo praktiškai išplanuotas automobilių stovėjimo aikšteles, privačius vidinius kiemus, racionaliai parengtus būsto planus, patogų susisiekimą su miestu ir t. t.

NT vystytojų pasiūlymai individualiems pirkėjų poreikiams

Vertindami naujos statybos būstus Palangoje, nepamirškite, kad skirtingi NT projektai orientuoti į skirtingus pirkėjų poreikius. Siekdami atitikti individualius reikalavimus, vystytojai siūlo tiek modernius daugiabučius, skirtus mažesnės ir didesnės šeimos poreikiams, tiek privačius namus ir šiuolaikinius kotedžus. Svarbiausia – racionaliai nuspręsti, koks būstas yra priimtiniausias ir patogiausias jums ir jūsų šeimai. Siūlome atsižvelgti į tokius kriterijus kaip būsto lokacijos vieta (ar jums bus patogu susisiekti su darboviete, vykti į prekybos centrą, vežti vaikus į mokyklą ir pan.), privatumas (ar vertinate privatumą ir norite uždaresnės aplinkos, ar ieškote būsto arčiau nemiegančių Palangos gatvių?), automobilių stovėjimo aikštelė (ar turėsite kur palikti automobilį?), būsto dydis ir išplanavimas (ar patogiai jausitės naujuose namuose? Ar jums netruks vietos?), gyvenamoji aplinka (ar jus supanti kaimynystė yra jums priimtina ir patogi?).

1 komentaras

  1. palukanos

    Mažai kas renkasi pirkti senos statybos butus, kai yra pristatyta naujų, kurie daug kartų pralenkia senos statybos namus. O kai yra galimybė pasiimti paskolą, tai kodėl gi nenusipirkus kažko naujesnio, ko nebereikės remontuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *