Kaip suplanuoti plaukimą baidarėmis?

Poilsis plaukiant baidarėmisPlaukimas baidarėmis daugeliui yra puikus nuotykis norint smagiai ir turiningai praleisti laiką plaukiant vandeniu. Galima rasti daug pasiūlymų ir vieni iš populiariausių yra tie, kur nuomojamos baidarės Aukštaitijoje. Daug nuomotojų siūlo pasirinkti tinkamą plaukimo maršrutą, baidares ir plaukimo trukmę, tačiau nuo ko pradėti planavimą, kad kelionės baidare negalėtumėte ilgai pamiršti?

Kai tik pradedama domėtis baidarėmis, tai randamas didelis pasirinkimas. Yra labai daug baidarių nuomotojų, kurie siūlo savo paslaugas. Vieni siūlo baidarių nuomą su pervežimais, kiti siūlo tik baidares, dar kiti siūlo baidarių ir nakvynės nuomą, ir t.t. Jeigu tik pradedate planuoti plaukimo baidare kelionę, tai turite pirmiausia pasirinkti regioną, kuriame norite plaukti. Vienas iš populiariausių yra Aukštaitijos regionas. Čia yra labai gražios upės bei ežerai. Galima pasirinkti tinkamo ilgio maršrutus atsižvelgiant į norimą plaukti dienų skaičių arba į tai, kokių įspūdžių norite. Be to, čia yra puikių maršrutų ne tik plaukti srauniomis vingiuotomis upėmis, bet ir rinktis ramius maršrutus, kurie tinkami šeimoms su mažais vaikais. Taigi, kiekvienas gali rasti tinkamą pasiūlymą. Tinkamas regionas gali būti parenkamas pagal aprašymus, kuriuos randate arba pagal nuotraukas, atrenkant, kurios vietovės vaizdai jums labiausiai patinka. Kai jau žinote, kuris regionas tinkamas, tai metas pradėti baidarių nuomotojų paieškas.

Šiuo metu baidarių nuomotojų yra ne vienas ir ne du. Jūsų tikslas surasti tinkamiausius. Pagal regioną, kuriame norite plaukti, pasirinkite nuomotojus, kurie teikia baidarių nuomos paslaugas. Tuomet beliks sužinoti, kokias paslaugas teikia ir, kokius maršrutus siūlo. Jums atsižvelgiant į savo norus ir galimybes reikia pasirinkti tuos, kurie teikia jums reikalingas paslaugas. Svarbu įvertinti ne tik kainų skirtumus, bet ir tai, kokias papildomas paslaugas teikia, jei jums tokių reikia. Pavyzdžiui, kai nuomojamos baidarės Aukštaitijoje ne vienai, o dviems ar trims dienoms, tai bus reikalinga nakvynė. Labai patogu, jei tuo pasirūpina baidarių nuomotojai. Dažniausiai jie tokias paslaugas teikia, tačiau tikrai ne visi, dėl to reikia apie tai sužinoti iš anksto.

Įvairios trukmės ir maršrutų kelionės baidare bus nepamirštamas įvykis, todėl planuodami kelionę turite gerai apgalvoti tai, kur norite plaukti ir, ką norite pamatyti plaukdami tuo maršrutu. Baidarės suteikia puikias galimybes mėgautis plaukimu ir buvimu gamtoje, kai galima stebėti gražius gamtos vaizdus ne nuo upės ar ežero kranto, o plaukiant vandeniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *