Kas išduoda, kad šuo serga?

Jeigu turite augintinį, tokiu atveju privalote jam sudaryti tokias gyvenimo sąlygas, kad jis ne tik būtų sveikas, tačiau taip pat ir laimingas. Siekiant išvengti bet kokių galimų ligų siūlome reguliariai lankytis pas veterinarus, kurie pamato ligas dar tada, kol jų nėra. Veterinaro paslaugos šiais laikais yra beveik už kiekvieno kampo, tad rūpintis savo augintiniu neturėtų būti problema.

Veterinaro paslaugosVeterinarijos klinika Vilniuje dažniausiai sėkmingai susitvarko su šunų ligomis. Tačiau kuo anksčiau bus kreipiamasi į specialistą – tuo problema bus mažesnė. O kokios ligos yra dažniausios?

Pateiksime kelis signalus, kurie įrodo, kad Jūsų augintinis blogai jaučiasi. Juos pamačius – kuo skubiau keliaukite pas veterinarą, kuris tiksliau įvertins augintinio būklę.

· Jeigu jo nosis yra labai sausa – tai vienas didžiausių įrodymų, kad gyvūnas blogai jaučiasi. Tikrai ne visada, tačiau dažniausiai, tad pasilankymas pas specialistą yra labai rekomenduotinas.

· Lygiai taip pat galima pamatyti, kad šuo blogai jaučiasi ir tokiu atveju, kai jis tampa pasyvus. Žinoma, ne visada ir ne visi šunys yra aktyvūs, tačiau jeigu iki šiol jo gana didelis gyvenimo džiaugsmas tapo pasyvesnis – tokiu atveju siūlome apsilankyti pas specialistą, kuris rastų to priežastį.

· Jeigu šuo labai keistai tuštinasi arba nesituština visai – tai yra gana ryškus signalas, kad jis turi problemų su sveikata. Ir tikrai tai nebūtinai virškinimo problemos, tad nebandykite gydyti pats, kadangi galite sukelti organizmui dar daugiau šoko.

· Dažniausiai gyvūno akys yra skaidrios ir tuo pačiu žvilga. Kai matyti, kad jos nebėra tokios jaukios, tokios šiltos, kaip kad buvo iki šiol – apsilankymas pas specialistą yra būtinas.

· Lygiai taip pat kaip ir kailio bei odos problemos, kurios dažniausiai matomos vizualiai. Reikia atidžiai rinktis priemones, kurios gali padėti su jomis susidoroti, tad dažniausiai be specialisto – viskas kur kas sunkiau bei reikalauja daugiau laiko.

Laimingas šuo yra tas, kuris mylimas ir tuo pačiu tas, kuriuo yra tinkamai rūpinamasi. Tai yra kiekvieno šeimininko atsakomybė. Tik svarbiausia po ranka turėti veterinaro numerį tokiu atveju, kai pagalbos reikia daugiau.

Viena mintis apie „Kas išduoda, kad šuo serga?“

  1. Dažniausiai ta jų sirgimo priežastis būna kokie nors parazitai, kurių pasigauna nekokio maisto prisivalgę ar nežinia kokius šuniškus reikalus veikdami. Maniškiui Lulu irgi taip buvo. Pas veterinarą nustatė, jog parazitų pasigavęs ir patarė, jog būtų geriau iškart apsirūpint priemonėmis, kad tokiam panašiam atvejui kitą kartą būtume pasiruošę. Pirkau iš https://vetspot.lt/produkto-kategorija/vaistine/vaistai-sunims/priemones-nuo-parazitu/ , tai dabar reguliariai naudojam ir jokių negalavimų nebėra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *