Kokios yra laimingiausios meistrų akimirkos?

Tie, kas yra Vilniaus meistrai, tokį darbą dirba, žinoma, todėl, kad jį mėgsta. Juk nemėgstančio su lenta, pjūklu ir atsuktuvu darbuotis žmogaus per prievartą meistru nepaversi. Turi būti bent pomėgis, o gal net ir pašaukimas. Tad darome prielaidą, kad tokie žmonės galbūt gali ir darbe išgyventi laimingų akimirkų. Klausiame įvairių meistrų, kokia jiems būna laimingiausia akimirka darbe.

Santechnikų

MeistraiMeistrai santechnikai sako, kad smagiausia, kuomet problema ir jos padariniai yra labai dideli, o sprendimas itin paprastas, tačiau tik tu jį žinai. Pasitaiko, kad atvykus matai tikrai avarinę padėtį: butas tiesiog plaukia, skęsta, žmonės gyvena siaubingomis sąlygomis ir iš akių matosi, kad jaučiasi lyg per cunamį. Tada ir pačiam būna kažkiek neramu. Nežinai, ar čia bus rimta ar nelabai bėda, ar pavyks rasti sprendimą. Ir tuomet paaiškėja, kad yra labai kažkoks elementarus gedimas, kurį ir paprasta pašalinti. Tada būna tikrai smagu. Labiausiai palengvėja, kai vėl atsukamas vanduo ir matosi, kad jau per niekur nebėga, viskas tikrai gerai. Aišku, ne visi Vilniaus meistrai patiria tuos pačius dalykus, tačiau panašus pojūtis yra gana dažnas.

Stogdengių

Retesnė meistrų kategorija, dirbanti tikrai pavojingą darbą – stogdengiai. Kokia jiems maloniausia akimirka darbe? Kaip sako vienas stogdengys, jam smagiausia, kai jau baigi darbus ir matai, kad viskas pavyko labai gerai. Geriausia, kai viskas daroma visiškai naujai, ir pavyksta nepadaryti visiškai jokio broko. Tai priklauso nuo to, kokios medžiagos naudojamos, taip pat ar taisyklingai išlietas vainikas, ar viskas gerai su pačiu pastatu, ir ar užsakovas neprisigalvojo kažkokių papildomų dalykų. Dar smagu, kai klientai yra supratingi ir pasitiki, neprigalvoja kažkokių trukdymų darbui vien dėl kliūčių.

Apdailininkų

Apdailininkai meistrai sako, kad darbe smagiausia tuomet, kai klientai pasirenka tokias savo namams apdailos medžiagas ir būdus, kokius ir pats rinktumeisi. Kažką protingo, ekonomiško, natūralaus ir stilingo, ir tikrai patvaraus. Neapkrauna namų kiču ir trumpalaikiais sprendimais, o leidžia padaryti viską gerai.

Buitinės technikos taisytojų

Tiems, kas remontuoja skalbimo mašinas, dujines virykles, orkaites ir pan., labiausiai patinka, kai pavyksta sutaisyti iš pirmo karto ir daugiau niekada negauti skambučių iš to paties žmogaus dėl to paties gedimo. Tuomet galima tikėti, kad viską padarei gerai, ir viskas yra iš tikro gerai. Aišku, tada ir žmonėms į akis pažiūrėti gera.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *