Sena skalbimo mašina gadina drabužius

Sostinėje sugedo skalbimo mašina? Tuomet bus reikalinga skalbimo masinu remontas Vilnius. Neskubėkite išmesti savo senutės, net jeigu garantija jau pasibaigus. Kas nutinka, jeigu skalbimo mašinų netaisote ir viską paliekate likimo valiai? Žinoma, pasipila gedimai. Štai kokių jų būna, kokių jų galite tikėtis, ir kaip tie gedimai gali sugadinti drabužius.

Kaip nevaldoma temperatūra niokoja skalbinius

Remontas VilniusNe paslaptis, kad beveik kiekvienas rūbas šiais laikais yra pagamintas iš tokių medžiagų, kurių skalbimas turi specialius reikalavimus. Per karštas vanduo pridaro daugiau žalos negu per šaltas. Jeigu skalbimo mašina sugedo ir ji nešildo vandens, tai dar ne pasaulio pabaiga, tačiau ji turbūt neišskalbs kai kurių skalbinių gerai. Išliks ne visai švarūs rankšluosčiai, virtuvės šluostės, įvairūs kiti dalykai. Taip pat bus ir daugiau įvairų dalykų, kurie nesigaus tinkamai. Nevaldoma temperatūra niokos skalbinius skirtingais būdais. Labiausiai pakenks karštis. Vieni rūbai, kurie pagaminti iš sintetinio pluošto, tiesiog bus visiškai sugadinti. Kiti drabužiai susitrauks. Dar kiti liks suplėšyti, arba gali nudažyti spalvos. Iš tiesų taip yra, kad kai kurie rūbai gali būti skalbiami tik vėsiame vandenyje, antraip jie susitraukia (pvz., vilnoniai), taip pat nutinka ir taip, kad jie gali ir suplyšti, o taip pat tikėtina, kad tiesiog visos spalvos pasileis. Reikia atidžiai skaityti, kas parašyta ant drabužių etikečių. Tai būna įvardinta arba žodžiais, arba specialiais visiems suprantamiems simboliais, kurie aiškiai nurodo, kas ir kodėl yra, dėl kokių priežasčių vienos ar kitos spalvos atrodo vienaip ar kitaip. Jeigu matote, kad audinys sintetinis, būtinai atkreipkite dėmesį, ar galima jį skalbti.

Kaip skalbinius niokoja centrifuga

Taip, kaip monstru gali tapti per aukšta skalbimo temperatūra, kada sugenda termostatas, taip pat labai blogu dalyku gali tapti ir centrifuga. Ką gali pridirbti ši stichija, kuri suks jūsų rūbus nesustodama, idant šie išdžiūtų? Taigi, jeigu centrifuga sugedo, tai blogiausia, kas gali nutikti, tai, kad ji pradės suktis labai intensyviai, nors niekas to ir neprašė. Kai kurie skalbiniai reikalauja tikrai itin jautraus skalbimo, todėl toks centrifugos elgesys gali sukelti labai daug problemų. Taigi, skalbinius geriau skalbti itin atsargiai, ir žiūrėti, kad skalbimo mašina visada veiktų tinkamai, jeigu tik sugenda – kviestis meistrą. Jis ne tik pataisys skalbimo mašiną, bet ir išsaugos jūsų pačių drabužius, ir šie vėl atrodys gerai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *