Kaip praplėsti erdvę

Kai būstas didžiuosiuose miestuose kainuoja vis daugiau, tokiuose salonuose kaip Dubingiai.lt galima leisti sau įsigyti keletą baldų ir interjero elementų, kurie erdvę ne užgriozdins, o praplės. Kompaktiškas gyvenimas tampa įprastu gyvenimo būdu daugybei žmonių.

Išnaudokite nišas

Pilka sofa prie sienosVisų pirma, nišos jūsų namuose gali tapti pačiomis geriausiomis spintomis, kurioms net nereikės jokių baldų ir kitokių papildomų dalykų. Sudėsite į nišas lentynas – ir tai taps geriausiu būdu gyventi tokioje erdvėje, susidėti daiktus taip, kad šie neužimtų vietos. Be to, tai bus ir stilingiau daugeliu atvejų, negu kokia nors keista padėta didžiulė sekcija, sugerianti saulės šviesą ir trukdanti normaliai gyventi.

Išnaudokite vertikalią erdvę

Svarbus principas, leidžiantis tinkamai susitvarkyti erdvę – tai vertikaliųjų ašių išnaudojimas. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad jums reikia pagalvoti, kaip susidėti daiktus ir apsistatyti butą taip, kad viskas būtų ne tik ant plokštumų horizontalių, bet ir ant vertikalių. Pvz., per visą sieną besidriekianti knygų lentyna iki lubų yra kažkas tokio, kas atspindi vertikalios padėties išnaudojimą, tačiau tai yra bene vienintelis mums įprastas sprendimas. Per mažai žmonių galvoja apie tai, kaip būtų galima išnaudoti aukštas lubas ar apskritai pačius palubius.

Daugiau šviesos, baltos, veidrodžių

Net jeigu nepridėsite papildomų daiktų, veikiausiai mažoje erdvėje bus mažoka šviesos. Taigi, reikės pradėti žaisti veidrodžių karalystę. Kad namuose būtų erdviau ir šviesiau, visų pirma, jums reikėtų sugalvoti, kaip sukurti daugiau šviesos. Tai daroma paprastai – viską dažant balta spalva ir taip pritraukiant į erdvę šviesos. O tuomet dar yra kabinami veidrodžiai, kurie gali atspindėti šviesą nuo langų. Taip be jokių elektros instaliacijų, tiesiog paprasto sumanumo būdu gali būti sukuriami šviesūs namai.

Atsikratykite tai, ko nereikia

O čia jau patarimas ne dėl baldų pasirinkimo. Apsivalymas turėtų įvykti prieš perkant baldus ir prieš planuojantis bei kuriantis savo erdvę. Ir iš tiesų, tai, ką jums reikia padaryti – tai atsikratyti daugybės nereikalingų dalykų, kurių turbūt yra prikimšti jūsų pilni namai. Išmeskite ir dovanokite tai, ko jums nereikia, ir taip jūs laimėsite vietos. O vieta ir bus pats brangiausias dalykas jūsų namuose.

Multifunkciniai, sulankstomi baldai

Nebūtinos sienos, atskiriant erdves, galima jas atskirti tiesiog teisingais baldais, kilimais, spalvomis. O patys baldai turėtų turėti bent kelias funkcijas, kitaip tai bus per didelė prabanga jiems suteikti tiek daug vietos namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *