Žiema ir automobilio priežiūra

Artėjant žiemai, reikia užtikrinti, kad tik kokybiški stiklai automobiliams bus jūsų automobilyje, ir tai leis jums žinoti, kad, pavyzdžiui, važiuojant kažkur, su automobiliu nebus bėdų, nesutrūks stiklas. Tačiau taip pat žiema pareikalauja griežčiau pasižiūrėti ir į įvairius kitus dalykus.

Susitvarkyti stiklus

Stiklų remontasVienas iš prioritetų artinantis žiemai, turėtų būti automobilio stiklų sutvarkymas. Kodėl? Todėl, kad visų pirma tie stiklai privalo funkcionuoti gerai ir atitikti standartus, normas visais metų laikais. O artėjant žiemai reikia imtis ypatingos apsaugos. Taigi ir automobilio stiklai turi būti kaip niekada tvirti, skaidrūs, geri. Matomumas labai prastėja. Jeigu priekinis ar kiti vairuotojui svarbūs stiklai tyri įtrūkimų, įskilimų, tai labai riboja ir blaško matomumą. Taigi, stiklų sutvarkymas turėtų būti labai svarbus, prioritetinis dalykas. Taip pat aišku ir dėl saugumo. Netvirti sutrūkę stiklai gali sprogti, sudūžti visada. Tačiau rizika padidėja ir kuomet yra klimato permainos, pvz., didelis šaltis iš lauko, karštis iš vidaus ir pan.

Padangos, padangos ir dar kartą padangos

Nereikia net sakyti, kiekvienas vairuotojas tą žino, nes moka KET, kad būtina nuo lapkričio 10 dienos jau būti pasikeitus padangas į žiemines. Reikia keisti ir priekines, ir galines, nes tik taip pavyks garantuoti saugumą. Klysta tie, kurie naudoja universalias. Verta rinktis ir čipuotas, tačiau nepamirškite kitų vairuotojų perspėti apie jas užsiklijuodami specialų lipduką.

Stabdžiai ir ABS

Stabdymui reikalinga ne tik žieminės padangos su giliu protektoriumi, bet ir veikiantys stabdžiai bei gerai sutvarkyta automatinė stabdymo sistema. Žiemą dangos slidžios, ne visada spėjama pabarstyti kelius. Taigi, reikia galvoti apie tai, kaip geriau gyventi, kaip tinkamai susitvarkyti su šiomis situacijomis. Niekur nevažiuokite žiemą, kol stabdžiai netvarkingi.

Įsitikinti, kad veikia šildymas ir kondicionierius

Svarbu užtikrinti ir savo komfortą, o žiemą pagrindinis komfortas – tai šiluma. Jums tikrai reikia, kad namuose būtų šilta, todėl turite krosnį, radiatorių ar kitas šildymo sistemas. Lygiai taip pat šiluma reikalinga ir automobilyje. Gal net labiau, nes automobilyje neturime galimybės pajudėti ir taip padidinti savo kūno šilumą.

Pasiruošti automobilio apledėjimo sezonui

Neužlašantys skysčiai ir langų valikliai – tai svarbus dalykas, reikalingas artinantis žiemai. Taip pat apledėjimo sezonui pasiruošite ir jeigu pagalvosite apie tai, kur geriausia būtų laikyti automobilį žiemos metu. Gal būtų įmanoma pasistatyti garažą? Tuomet automobilis būtų visada švarus, sausas ir neapledėjęs.

Viena mintis apie „Žiema ir automobilio priežiūra“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *